:
You are here: Home > Бібліотека, конкурси, Масові заходи, Новини бібліотеки, Школа > З книгою ми дружимо, живемо і не тужимо

З книгою ми дружимо, живемо і не тужимо

IMG_0954

У вінок весняних свят гарно вплітається ще одне свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання, прикрашене особливим колоритом – дитячими дзвінкими голосами, сміхом, гумором, книгами. Це головна подія року для всіх дитячих бібліотек України.

У перенасичений інформацією час, це свято набуває особливого значення: допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання. З 25 по 30 березня традиційно такий тиждень пройшов у Рівненській районній бібліотеці для дітей. Розпочався тиждень книги святом «Країна казкова – країна книжкова». Для дітей була організована виставка-презентація «Наш веселий книжковий світ». До бібліотеки запросили на екскурсію Книжковим містом дітей старшої групи дитячого садка. Маленькі «Чомусики» заглянули до «чарівних палаців-стелажів» на яких живуть книги. Бібліотекар Куклевська Л.А. розповіла дітлахам, як облаштований книжковий дім, наповнений чудовим світом казок, легенд, цікавим доповненням пізнавально-оглядової екскурсії стала лялькова вистава «Як Зайчик Книзі допомагав».

Не залишили байдужими жодного читача книжково-ілюстративні виставки «Цікавинки для дитинки», «Часу не гаймо – книги читаймо». Було проведено літературний ранок «Наталя Забіла – поет, казкар, драматург», вікторина для читайликів, екологічна вікторина «Природолюби», хвилина цікавих повідомлень «Чомомуччині книжки». Сподобалась дітям година гумору «Трохи сміху дітям на втіху». Діти з задоволенням слухали гумор нашого земляка Р.Т.Солоневського.

Протягом тижня було проведено багато цікавих заходів, конкурсів на яких діти показували свої знання, вміння, навички та творчі здібності.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання був надзвичайно яскравим. Він приніс дітям багато позитивних вражень, додав знань, друзів, а бібліотеці – нових користувачів.

В час, коли інтенсивний та швидкий розвиток інформаційних технологій, набуває все більшої популярності – ніщо не може замінити спілкування дитини з книгою.

IMG_0920

IMG_0968

IMG_0933

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.