:
You are here: Home > Бібліотека > Творчість читачів

Творчість читачів

Творчість читачів 2017-2018 рік 

 

 

Антіпова Марія Вікторівна, учениця 7-В класу, учасниця обласних змагань по орігамі. Займається ще бісероплетінням. Любить читати, гуляти, працювати за комп’ютером, постійно допомагає мамі.

Роботи Марії:Безкостна Анна Володимирівна 1998 року народження учениця 10 класу Клеванського НВК “школа-ліцей”. Є активним членом гуртка “Художня вишивка”

Роботи Анни:Власюк Інна Олегівна 1998р.н. учениця 9-А класу Кеванського НВК “школа-ліцей”. Любить читати, займатися малюванням, художнім ліпленням. Товариська, гарно навчається, є постійною читачкою районної бібліотеки.

Роботи Інни:Корсюк Уляна Олегівна 1996 року народження. Закінчує 11 клас Клеванського НВК “школа-ліцей”. Є членом гуртка “Художня вишивка” в районному будинку школяра.

Роботи Уляни:
Наумлюк Богдан Віталійович 2002 року народження, учень Клеванського НВК “школа-ліцей”. Відвідує гурток “Бісероплетіння”. Роботи Богдана неодноразово представлялися на виставках образотворчого мистецтва у селищі Клевань.

Роботи Богдана: ___________________________________________________

Творчість читачів 2015

 

Анастасія Хазова народилася 27 травня 1998 року в смт.Клевань-2 . Навчається в Клеванському НВК «школа-ліцей» в 7 класі. Захоплення: плетіння бісером, малювання, вишивання, співає в шкільному хорі, добре навчається, багато читає, займається спортом, займається волонтерством, учасник гуртка «Книга і лялька».


Степанова Валерія Юріївна ( 12.05.1994р.н.) випускниця 11 класу Клеванської НВК “школа-ліцей” Рівненського району.

Валерія – доброзичлива, усміхнена , відкрита, старанна, дисциплінована та й взагалі гарна людина. ЇЇ талант проявився у віці 6 років. Перші строки про маму, тата, бабусю ,дідуся, улюблених котика та собачку, усміхнене сонечко , проливний дощик, веселку та інше. ЇЇ вірші друкувалися в місцевих газетах ” Клеванський тракт”, “Слово і час”.

Палкі зізнання

Я у любові, я у нім

У цім казковім і безмежнім

Своїм коханні вогнянім,

Юнацьких мрій необережних.

Я у вогні, якого не боюся,

Бо в нім не жар, а променів тепло,

Від нього я не плачу, а сміюся,

Мабуть, такого ще зі мною не було.

Моє кохання пурхає усюди,

В душі, у серці, у моїх думках,

І про таку любов не раз розкажуть люди,

В своїх романах, віршах і піснях.

Свою любов, як пташка на світанні

Я милозвучно піснею проллю,

Моєму милому палкі зізнання,

Про те , як сильно я його люблю.


Юрчук Юлія Олександрівна – учениця 4-Б класу Клеванської НВК “школа-ліцей” Рівненського району.

Юлія- старанна, доброзичлива, ввічлива, багато читає, відвідує музичну школу, активна учасниця шкільного хору.

Незважаючи на свій юний вік , пише вірші, музику і сама виконує пісні.

Активна учасниця різних конкурсів. Нещодавно брала участь в Районному конкурсі “Юна зірка”, який проходив в смт. Оржів. Отримала І місце.


Кіткайло Юлія – учениця 10 класу Рівненського обласного ліцею – інтернату. Навчається у фотогуртку Рівненського районного Будинку школяра. Вже з перших її спроб було відразу помітно неабиякий естетичний смак, відчуття композиції. Улюблені жанри фотографії – пейзаж, портрет, натюрморт. Протягом останніх чотирьох років Юлія здобувала перемогу в обласному конкурсі – змаганні юних фотолюбителів «Ми – діти України!», обласному заочному конкурсі фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!».

Лідер учнівського самоврядування школи, відмінник навчання, призерка шкільних та районних олімпіад з базових дисциплін. Творча, наполеглива, ініціативна, цілеспрямована особистість, захоплюється хоровим співом і подорожами.


Ганін Петро – навчається у 10 класі Клеванського НВК «школа – ліцей» Рівненського району. У гуртку «Авіамоделювання» Рівненського районного Будинку школяра займається з 2005 року.

Петро – здібний, дисциплінований, доброзичливий, спокійний, відкритий, старанний, серед товаришів користується авторитетом . Цікавиться комп’ютерною технікою та радіотехнікою.

Неодноразовий учасник і призер різноманітних обласних та Всеукраїнських конкурсів та змагань з науково – технічної творчості. У 2007 році у фестивалі повітряних зміїв «Змієрія -2007» м. Київ здобув ІІ місце у класі моделей Z – 5 та Z – 1. У 2010- 2011 роках представляв Рівненську область на Всеукраїнських змаганнях з повітряних зміїв у м. Херсон та став переможцем, здобувши диплом першого степеня у класі моделей Z – 3 та у класі моделей Z – 4.


Лукащик Сергій навчається у 6 класі Клеванського НВК «школа – ліцей» Рівненського району Рівненської області.

Сергій – непосидючий, відкритий, старанний, любить та захоплюється природою, перебуває у постійному творчому пошуку.

Його хобі – конструювання повітряних зміїв та авіамоделей. У гуртку «Авіамоделювання» Рівненського районного Будинку школяра займається з раннього дитинства. На заняттях завжди чітко та безпомилково виконує всі технічні операції , неординарно розв’язує поставлені перед ним завдання, багато читає, постійно працює над собою.

Незважаючи на юний вік, Лукащик Сергій досягнув значних успіхів у авіамоделюванні. У 2007 році у фестивалі повітряних зміїв «Змієрія -2007» м. Київ посів ІІ місце у класі моделей Z – 3 . У 2010 – 2011 роках представляв Рівненську область на Всеукраїнських змаганнях з повітряних зміїв у м. Херсон та став переможцем, здобувши диплом першого степеня у класі моделей Z – 1.

Крім технічної творчості, Сергій цікавиться грою на бандурі, чудово грає у шашки та шахи.


До річниці Т.Г. Шевченка проводився Всеукраїнський конкурс дитячої творчості “У вінок Кобзаря ми вплітаємо майбутнє”.

У конкурсі приймали участь читачі-діти віком від 11 до 16 років. В конкурсі на краще поетичне слово про Кобзаря переможцем стала Дубатовка Марина Ігорівна, учениця 9 класу з с. Дядьковичі

Читала мені мама з “Кобзаря”

Читала мені мама з “Кобзаря”

Про хлопчика, що пас чужі ягнята,

Про те, що рано він лишився

Без мами й тата.

Та сироті не згасла золота зоря.

У сінях школи грамоти навчився,

Бо в наймах був у вчителя дяка

З малого виросла людина он яка!

Такої слави ще ніхто не дослужився.

Беріг він пісню в рідному краю

Веселку над Дніпром, садки в цвітінні маю.

Я горда, бо його почув весь світ!

Те гнівне слово українського пророка.

Обуренням завдав панам мороки,

Та вільний дух його живе в сотні літ!

Тарасу

Тарасу, великому пророку України.

Славного поета знаємо, і Кобзарем величаємо,

Пастухом, провідником, лицарем і козаком.

Його вірші читаємо чудові

Про солов’їну рідну мову

І материнську чудну ласку,

Бабусину хорошу казку.

Про неволю в рідній Україні

І патріотизм, що живе донині.

Про поля і широкі ниви

Та життя козацьке бурхливе,

Батькову добру науку,

Колискові ніжні звуки,

Церкви рідної дзвін -

І за все йому низький уклін.

В конкурсі на кращий малюнок до творів Кобзаря переможцями стали Лустюк Ольга учениця 11-Б класу, Оржеховська Ольга учениця 6-Б класу Оржівської “школи-колегіуму”.

Уктивну участь в конкурсі прийняли читачі-діти бібліотек сіл: Забороль, Олександрія, Великий Олексин, Оржів.

Районна бібліотека для дітей спільно з Клеванським НВК “школа-ліцей” провели КВК “Слова його – то вічна правда” між учнями 7-А та 7-Б класів. Змагалися між собою команди “Логос” та “Шевченкознавці”. преможцем стала команда “логос”. Під час конкурсу учні читали вірші поета, співали пісні, покладені на його слова.Лукащик Мирослава народилася в смт Клевань ІІ в 1994 році. Вчиться в Клеванському НВК “школа-ліцей”.

Захоплюється малюванням, відвідує Зорянську школу естетичного виховання.


Бойко Олександр – учень 6 класу Клеванського НВК «школа – ліцей» Рівненського району.

Сашко протягом 4 років навчається у фотогуртку Рівненського районного Будинку школяра. Його життєве кредо – «Під лежачий камінь вода не тече». Самостійний, доброзичливий, відповідальний та вихований, стриманий у поведінці учень, який користується високим авторитетом серед однолітків. Вміло поєднує навчання у школі та фотогуртку з заняттями улюбленим видом спорту – футболом, плаванням.

Протягом останніх трьох років Сашко здобуває перемогу в обласному конкурсі – змаганні юних фотолюбителів «Ми – діти України!» в особистій першості, обласному заочному конкурсі фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!».


 
Бібліотека для дітей стала осередком дитячої творчості. Постійно організовує змістовне дозвілля дітей, розвиває їх творчі здібності. Допомагають виявити здібних дітей конкурси малюнків.


Організовано персональну виставку малюнків учениці 8-го А класу Столярчук Віри Юріївни.


Справжніми помічниками бібліотекарів у роботі стали члени гуртка «Книжкова лікарня», де активно учні лікують книги та члени клубу за інтересами «Книга і лялька». Це учні Клеванської ЗОШ № 2 Калініни Діана та Аліна, Шевчук Лілія, Коваленко Анна. Ними підготовлені лялькові вистави: «Теремок», «Колобок», «Колосочок», «Зайчикова хатка»

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.